10. listopada 2018

franjevačke pučke misije

Tema: “Danas mi je boraviti u tvojoj kući”

Rijeka – Župa sv. Nikole Tavelića, 7. – 14. listopada 2018.

 

Nedjelja – (Dan upoznavanja i prijateljstva)

19.00 – Svečana misa i početak Franjevačkih pučkih misija – (Predslavi delagat nadbiskupa)

Ponedjeljak – (Tema dana: Poziv i poslanje)

8.30 – Jutarnja molitva u crkvi pred izloženim Presvetim Oltarskim Sakramentom.

9.00 – 12.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed sa svećenicima misionarima u crkvi.

9.00 – Susreti: osnovna škola Eugen Kumičić

12.00 – Srednji čas u crkvi i blagoslov s Presvetim.

15.00 – Susreti: osnovna škola Eugen Kumičić

17.00 – SUSRET S MLADIM OBITELJIMA

18.00 – Navještaj u crkvi o temi dana.

18.30 – Pobožnost svete Krunice.

19.00 – Sveta misa

– Večernji program: Susret s grupom roditelja krizmanika i prvopričesnika

Utorak – (Tema dana:  Zajedništvo)

8.30 – Jutarnja molitva u crkvi pred izloženim Presvetim Oltarskim Sakramentom.

9.00 – 12.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed sa svećenicima misionarima u crkvi.

9.00 – Susreti: osnovna škola Eugen Kumičić

12.00 – Srednji čas u crkvi i blagoslov s Presvetim.

15.00 – Susreti: osnovna škola Eugen Kumičić

15.00 – 17.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed.

17.30 – SUSRET S MEDICINSKIM SESTRAMA

18.00 – Navještaj u crkvi o temi dana.

18.30 – Pobožnost svete Krunice.

19.00 – Sveta misa

– Večernji program: susret s grupom s kateheza

Srijeda – (Tema dana: Svjedočanstvo)

8.30 – Jutarnja molitva u crkvi pred izloženim Presvetim Oltarskim Sakramentom.

9.00 – 12.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed sa svećenicima misionarima u crkvi.

9.00 – Susreti: osnovna škola Eugen Kumičić

12.00 – Srednji čas u crkvi i blagoslov s Presvetim.

15.00 – Susreti: osnovna škola Eugen Kumičić

15.00 – 18.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed.

18.00 – Navještaj u crkvi o temi dana.

18.30 – Pobožnost svete Krunice.

19.00 – Sveta misa

– Večernji program u crkvi (Susret s misionarima – Svjedočanstva).

Četvrtak – (Tema dana: Euharistija)

8.30 – Jutarnja molitva u crkvi pred izloženim Presvetim Oltarskim Sakramentom.

9.00 – 12.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed sa svećenicima misionarima u crkvi.

9.00 – Susreti: osnovna škola Turnić

12.00 – Srednji čas u crkvi i blagoslov s Presvetim.

15.00 – Susreti: osnovna škola Turnić

15.00 – 18.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed.

18.00 – Navještaj u crkvi o temi dana.

18.30 – Pobožnost svete Krunice.

19.00 – Sveta misa

– Večernji program u crkvi (Klanjanje Presvetom sakramentu).

Petak – (Tema dana: Milosrđe)

8.30 – Jutarnja molitva u crkvi pred izloženim Presvetim Oltarskim Sakramentom.

9.00 – 12.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed sa svećenicima misionarima u crkvi.

9.00 – Susreti: osnovna škola Turnić

12.00 – Srednji čas u crkvi i blagoslov s Presvetim.

15.00 – Susreti: dom za nemoćne Turnić

16.00 – 18.00 – ISPOVIJED ZA ŽUPU

18.00 – Navještaj u crkvi o temi dana.

18.30 – Pobožnost Križnoga puta.

19.00 – Sveta misa

– Večernji susreti: FRAMA i mladi

Subota – (Tema dana: Blažena Djevica Marija)

8.30 – Jutarnja molitva u crkvi pred izloženim Presvetim Oltarskim Sakramentom.

9.00 – 12.00 – Mogućnost za razgovor i ispovijed sa svećenicima misionarima u crkvi.

10.00 – Susreti

12.00 – Srednji čas u crkvi i blagoslov s Presvetim.

15.00 – Susreti

17.00 – OFS – Susret

18.00 – Navještaj u crkvi o temi dana.

18.30 – Pobožnost na čast B.D.Marije – procesija s kipom i posveta nebeskoj Majci.

19.00 – Sveta misa.

– Večernji susreti: svjedočanstva nakon mise

Nedjelja – (Dan zajedništva, zahvale i poslanja)

10.30 – Sveta misa na završetku misija – obred poslanja (Predslavi delegat nadbiskupa).